День незалежності - 2021

Опубліковано 25.08.2021 о 13:33 | Переглядів: 258

24 серпня вся Україна святкувала 30-річчя з дня відновлення державності. Святкові заходи пройшли у містах і селах нашої країни, навіть на окупованих територіях відбулися неофіційні акції. Українці усього світу також збиралися разом, щоб засвідчити духовний зв'язок з Україною.
У Борисполі одним з осередків святкування стало подвір'я Бориспільського державного історичного музею. Тут відбувся концерт аматорських хорових колективів та виконавців з усієї Бориспільської громади. Свої пісні представили хорові колективи "Барви України", "Червона калина", "Терниця" (Бориспіль), Лебединський Народний аморський хор, фольклорні ансамблі "Криниченька" (Городище), "Любарчанка" (Любарці), гурт "Отаман" (Сеньківка), родинний дует "Два серця" (Іванків), дует "Душа" (Кириївщина) та ін.
Також відбулися виставки: робіт юних фотоаматорів ЦТТ "Евріка", творів митців - членів Творчого клубу "Спілка митців Борисполя", де свої роботи представили Олена Кравчун, Світлана Бятець (лялька-мотанка), Оксана Лисенко (вишивка) та Антон Арестов (стендове моделювання, історична мініатю, відбувся також майстер-клас). Інші майстри представили свої роботи на Алеї майстрів у центральному парку міста.
Бориспільський музей став також однією зі 120 локацій для проведення молодіжної акції "Єднаюся. Дію. Пишаюся", учасники якої висловили своє бачення майбутнього України у спільно створених малюнках. У Борисполі організатором акції виступила арт-студія "RedCat" (керівник Людмила Степанян). До створення малюнку міг долучитися кожен перехожий. Опісля відбудеться голосування за кращі малюнки, переможці будуть втілені як мурали у громадах, де були створені.
Усіх учасників заходів та гостей музейники пригощали традиційною на Бориспільщині стравою - капустою, та узваром, а районне управління поліції - гречаною кашею.

Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх