Про музей

Про музейХранителем історії рідного краю вже більше 40 років є Бориспільський державний історичний музей, у якому за цей час зібрано понад 40 тис. експонатів.

Експозиція музею, що розгорнута в семи залах, знайомить відвідувачів з найбільш цікавими пам`ятками матеріальної та духовної культури населення Бориспільського району з найдавніших часів до наших днів. Це унікальна археологічна колекція, документи і матеріали з історії самого міста Борисполя, цінна етнографічна колекція та ін.

Завдання музею полягає саме в тому, щоб на основі цих пам`яток, що показують хід історичного процесу, відвідувач міг пізнавати історичні явища, одержувати достовірну інформацію і складати правильне уявлення про найголовніші події в історії краю і держави в цілому.

Музейна експозиція розповідає про славетних земляків: козацькі роди Сулимів і Безбородьків, поета-проповідника І. Некрашевича, вченого-етнографа П. Чубинського. Про людей, долі яких пов`язані з нашим містом: письменників Шолом-Алейхема, Я. Гашека, композитора М. Лисенка. В фондах музею близько 5-ти тисяч творів образотворчого мистецтва.

З 2012 року працює також відділ музею - "Сучасний Бориспіль", де висвітлюється сучасне життя міста, його здобутки, діяльність міської влади, промислові підприємства, заклади ЖКГ, фінансові установи, освіта, культура та спорт тощо.

Історія музею

Музей у Борисполі відкритий 7 листопада 1967 року. Ініціатором створення музею і незмінним його директором

Відгуки

Шановні відвідувачі музею, Ваша думка дуже важлива для нас!

Наверх