Про музей

Про музейХранителем історії рідного краю вже більше 40 років є Бориспільський державний історичний музей, у якому за цей час зібрано понад 40 тис. експонатів.

Експозиція музею, що розгорнута в семи залах, знайомить відвідувачів з найбільш цікавими пам`ятками матеріальної та духовної культури населення Бориспільського району з найдавніших часів до наших днів. Це унікальна археологічна колекція, документи і матеріали з історії самого міста Борисполя, цінна етнографічна колекція та ін.

Завдання музею полягає саме в тому, щоб на основі цих пам`яток, що показують хід історичного процесу, відвідувач міг пізнавати історичні явища, одержувати достовірну інформацію і складати правильне уявлення про найголовніші події в історії краю і держави в цілому.

Музейна експозиція розповідає про славетних земляків: козацькі роди Сулимів і Безбородьків, поета-проповідника І. Некрашевича, вченого-етнографа П. Чубинського. Про людей, долі яких пов`язані з нашим містом: письменників Шолом-Алейхема, Я. Гашека, композитора М. Лисенка. В фондах музею близько 5-ти тисяч творів образотворчого мистецтва.

З 2012 року працює також відділ музею - "Сучасний Бориспіль", де висвітлюється сучасне життя міста, його здобутки, діяльність міської влади, промислові підприємства, заклади ЖКГ, фінансові установи, освіта, культура та спорт тощо.

Відгуки

Шановні відвідувачі музею, Ваша думка дуже важлива для нас!

Наверх