Виставка "Митці - рідному місту"

Опубліковано 28.01.2021 о 17:20 | Переглядів: 563

28 січня 2021 року у музеї відбулося відкриття виставки «Митці – рідному місту», яку представляють учасники Творчого клубу «Спілка митців Борисполя». На відкриття виставки завітали: міський голова Борисполя Володимир Борисенко, заступниця Бориспільського міського голови Людмила Пасенко, начальниця управління культури Бориспільської міської ради Наталія Погребна, представники правління Творчого клубу, журналісти, а також - міський голова Олевська Житомирської області Сергій Лисицький та його заступник Юрій Данюк, які цього дня перебували у Борисполі. Решта містян мали змогу спостерігати за заходом у режимі відеотрансляції, оскільки діють протиепідемічні обмеження.Колядками (адже ще нещодавно тривали Різдвяні свята) привітали присутніх учасники ансамблю «Травневі роси». Міський голова Борисполя Володимир Борисенко наголосив на необхідності підтримки культури у місті та популяризації Борисполя в Україні, а України – у світі, і що саме митці допомагають це робити. У свою чергу від імені бориспільських митців новообраному міському голові був вручений символічний ключ, виготовлений різьбярем по дереву Володимиром Гривенком – як символ достатку та оберіг від злих намірів.
Як наголосила директорка музею Наталія Йова, виставка «Митці – рідному місту» вже стала традиційною у музеї і проходить практично щороку. На ній місцеві митці – художники, народні майстри, майстри хенд-мейду, який об’єднав Творчий клуб «Спілка митців Борисполя» – представляють громаді свої нові доробки. Цьогоріч її учасниками стали 42 митці. Серед учасників виставки – як досвідчені живописці (двоє з яких – Ю. Петренко та А. Дахно – є членами Спілки художників України) так і аматори, чия основна діяльність є далекою від мистецтва. Але у кожного – свій оригінальний мистецький почерк.
Народне декоративне-вжиткове мистецтво на виставці представлено вишивкою, витинанкою, петриківським розписом, лялькою-мотанкою тощо.
Також учасники виставки представили роботи у різних техніках хенд-мейду: в’язання, сучасна іграшка, оригінальні прикраси, декупаж, інтер’єрні вироби.
Виставка триватиме до 28 лютого. Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх