Презентація виставки "Минають роки, залишається пам'ять"

Опубліковано 17.12.2020 о 14:06 | Переглядів: 540

Щорічно з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається 14 грудня, на базі Бориспільського державного історичного музею відбувається фестиваль «Минають роки, залишається пам’ять». Його учасники – ліквідатори, переселені з Зони відчуження – збираються разом для спілкування та згадування тих трагічних подій.
Цього пандемійного року фестиваль змінив формат. Завдяки співпраці ГО «Діти Чорнобиля», Бориспільського державного історичного музею та Бориспільської міської ради побачила світ виставка з такою ж назвою. Створена на основі сімейних архівів учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, архіву ГО «Діти Чорнобиля», вона розповідає про життя до і після Чорнобильської катастрофи. Виставка мала бути презентована ще у квітні, однак через карантин, її було перенесено.

Презентація виставки пройшла 16 грудня в онлайн-форматі. На відкриття завітали голова Бориспільської організації ГО «Діти Чорнобиля» Наталія Логачова та учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Відео транслювалося наживо у мережу Фейсбук, зараз його можна переглянути на сторінці музею.

Одними з перших виставку відвідали: секретар міської ради Владислав Байчас, заступник міського голови Людмила Пасенко, депутати міської ради Ігор Шалімов, Володимир Сидоренко та Євгеній Грона, а також начальник Управління культури БМР Наталія Погребна. Окрім ознайомлення з матеріалами виставки, вони поспілкувалися з учасниками заходу, ознайомилися з проблемами, що їх хвилюють.

Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх