"Світло рідного дому" Світлани Леонтьєвої

Опубліковано 10.03.2020 о 13:09 | Переглядів: 1 028

«Світло рідного дому» - виставка з такою назвою розпочалася в Борисполі 6 березня. Будівля Бориспільського державного історичного музею, у минулому житловий будинок, знову гостинно прийняла свою колишню мешканку – талановиту художницю, телеведучу, громадську діячку Світлану Леонтьєву. Саме тут, де нині розташовані експозиції Другої світової війни та відбудови, розвитку Борисполя у 2-й половині ХХ століття, розташовувалася її квартира. Значну частину свого життя Світлана Леонтьєва присвятила телебаченню, а нещодавно відкрила у собі художній талант. За ці 5 років її роботи вже були представлені на багатьох виставках в Україні та за кордоном, відбулося й кілька персональних виставок. 

На відкриття виставки до музею завітали міський голова Анатолій Федорчук, заступниця міського голови Людмила Пасенко, керуюча справами міськвиконкому Людмила Передерей, начальниця Управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна, представники громадськості міста.

Музичний акомпанемент заходу забезпечили піаніст-віртуоз Майк Кауфман-Портніков та заслужена артистка України Олена Шиналь з донькою Юлією. До виконання одної з пісень долучився й міський голова, а "Дніпровський вальс" покликав у танок Світлану та її однокласника Володимира. Одна з картин хужожниці "прозвучала" на піаніно у виконанні Майка.

Для Світлани Леонтьєвої кожен візит до музею - привід пригадати своє життя у цьому будинку. І цього разу не обійшлося без спогадів про цікаве моменти дитинства і юності, сусідів. Але безперечно, тема мистецтва того вечора була визначальною. На виставці, що триватиме до 29 березня, представлене усе багатограння художньої творчості нашої землячки - пейзажі (природа, міста, споруди), натюрморти та ін. Тож запрошуємо оглянути чудову виставку відомої уродженки нашого міста, захопитися барвами її творчості.Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх