У Борисполі презентують книгу «Місто, з якого почалася війна»

Опубліковано 21.03.2023 о 14:50 | Переглядів: 55

25 березня о 12:00 в Бориспільському державному історичному музеї правозахисники презентують книгу «Місто, з якого почалася війна» про порушення прав людини, які відбувалися під час захоплення та окупації Слов’янська в 2014 році, та проведуть паралелі з ситуацією після повномасштабного вторгнення.

Слов’янськ став не просто містом, з якого почалася війна на Сході України - події в ньому стали рольовою моделлю для захоплення інших міст Донбасу і продовжують відтворюватись з новою силою після повномасштабного вторгнення РФ. Під час презентації правозахисники розкажуть про особливості життя міста в умовах окупації; розгортання проросійської пропаганди в місті; функціонування незаконних в’язниць; проблеми обстрілів та мінування об’єктів цивільної інфраструктури.  Учасники презентації разом з авторами книги-дослідниками зможуть обговорити сучасні реалії та виклики війни.

Книга «Місто, з якого почалася війна» підготовлено Східноукраїнським центром громадських ініціатив, БФ «Восток SOS», Правозахисним центром громадських досліджень, ГО «Молода Просвіта Прикарпаття», ГО «Громадський комітет захисту конституційних прав і свобод громадян», які є членами Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», за підтримки Kurve Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках програми «Громадянська служба миру», яка фінансується Федеральним урядом Німеччини.

Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх