Мандрівна виставка "На Зламі"

Опубліковано 23.07.2021 о 17:21 | Переглядів: 459


26 липня о 10:30 на Європейській площі, біля будівлі Бориспільської міської ради відбудеться відкриття мандрівної виставки «На Зламі» про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі. Після відкриття виставка працюватиме в Бориспільському державному історичному музеї (м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 89).


Виставка «На Зламі» поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку збройного конфлікту на Сході України. Вона демонструє особисті переживання постраждалих про страх перед війною, злам звичного життя та свавілля бойовиків «Л/ДНР» на непідконтрольній території України.  «На Зламі» звертає увагу глядачів на проблеми адаптації ВПО, демографічні зміни в Донецькій та Луганській областях, відсутність спільного бачення в українському суспільстві щодо шляхів реінтеграції тимчасово окупованих територій.


З червня 2019 року виставка побувала в 19 містах України. Зокрема, демонструвалася в Києві в музеї «Золоті Ворота», Музеї АТО в Дніпрі, у холі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в Сєвєродонецьку, музеях та бібліотеках в Хмельницькому, Кропивницькому, Вінниці.

Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх