"Капреалізм" Сергія Кравчуна

Опубліковано 13.07.2021 о 17:22 | Переглядів: 402

У Бориспільському державному історичному музеї презентовано виставку творчих робіт Сергія Кравчуна «Капреалізм». Автор виставки – бориспільський художник, член Творчого клубу «Спілка митців Борисполя, відомий власним оригінальним світоглядом, який і виражає у своїй творчості. Мешканці та гості Борисполя протягом останніх років мали змогу знайомитися з творчістю Сергія Кравчуна на численних вуличних виставках, тепер оглянути картини та авторські інсталяції можна в історичному музеї. Відкриття виставки відбулося 13 липня. Перші гості виставки отримали можливість ознайомитися з нею у супроводі автора, який детально розповів про кожну картину. Директор музею Наталія Йова акцентувала на самобутності твочості Сергія Кравчуна, згадавши, що перша його виставка (спільна з дружиною Оленою) пройшла в музею 10 років тому. Історію свого знайомства з художником розповіла заступник міського голови Людмила Бистра. 
Так само згадувала минуле і його дружина - Олена Іванівна Кравчун. Вона, зокрема, поділилася спогадами про зацікавлення Сергія Степановича результатами діяльності Павла Чубинського, що вилилося в організацію  видання "Казочок з Борисполя" у 2012 році, ілюстрації до якого, створені Сергієм Кравчуном, представлені на поточній виставці.
Своєю думкою про творчість Сергія Кравчуна поділилася й місцева художниця Олена Гур'єва. так, вона назвала його "бориспільським Піросмані", маючи на увазі примітивний стиль виконання картин, яскравим представником якого був всесвітньо відомий грузинський художник Ніко Піросмані (1862-1918). Водночас сам автор виставки називає свій стиль "капіталістичним реалізмом" (що й зазначено у назві виставки), вочевидь маючи на увазі філософію власної творчості.
Оглянути виставку в музеї можна до 25 липня включно.
Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх