Відкриття виставки "Текстильні візерунки"

Опубліковано 04.03.2021 о 11:14 | Переглядів: 441

Третього березня 2021 року у Бориспільському державному історичному музеї відбулося відкриття виставки «Текстильні візерунки», яку представляє членкиня Національної Спілки художників України Юлія Петренко. На виставки представлено понад три десятки робіт, створених за допомогою текстильних технік.На захід завітали заступниця міського голови Людмила Бистра, головна спеціалістка управління культури міської ради Юлія Крутевич, директорка Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт»  Наталія Тименко, місцеві митці, журналісти. Проводилася відеотрансляція на сторінку музею у мережі Фейсбук, тепер доступна там у записі.Теплі слова вітань на адресу мисткині, крім згаданих осіб висловили директорка музею Наталія Йова, , директор ЦТТ «Евріка» Юрій Братусь, колеги-митці Олена Кравчун та Олена Гур’єва.

Це друга персональна виставка Юлії Петренко у нашому музеї. Попередня відбувалася 6 років тому, і тоді на ній були представлені картини-барельєфи із солоного тіста. А кілька днів закінчилася виставка «Митці – рідному місту», на якій вже були представлені три текстильні картини. Є вони і на поточній виставці, яка триватиме до 4 квітня.

Сама ж художниця родом із Ніжина, та вже протягом останніх двох років проживає у Борисполі. Її творчість стала невід’ємною складовою мистецького життя міста. Нині вона працює керівником гуртка «Академія Олівця» у міському Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт». Юлія постійно опановує нові техніки і вже анонсувала присутнім третю виставку, вже іншого напряму.


Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх