Виставка "Душа" Людмили Степанян

Опубліковано 12.04.2023 о 17:21 | Переглядів: 70

З 05 по 23 квітня у Бориспільському державному історичному музеї триває виставка акварелі Людмили Степанян. Авторка вже не вперше представляє свої роботи у нашому музеї - як під час персональних виставках, та і з іншими художниками. З останніх - вже відомий в Україні та за її межами виставковий проєкт "Подих акварелі", який, до речі, в цьому році буде проведений уп'яте. Крім того, вже кілька років у місті діє студія "RedCat", де Людмила передає дітям основи художнього мистецтва. Звітні виставки студії також проходили у нашому музеї.

Нинішня виставка має назву "Душа", що за словами авторки, є втіленням того факту, що цими картинами вона розкриває свою душу. Представлені на виставці акварельні картини - як звичні пейзажі і натюрморти, так і спроба Людмили у жанрі портрету - на картинах вона зобразила своїх дітей. До слова, вже згадана цьогорічна виставка "подих акварелі" буде також потретною. Також представлені зображення рослин, що стануть ілюстраціями до ботанічного збірника.

Відкриття виставки "Душа" відбулося 7 квітня, у п'ятницю пообіді. З вітальним свловом виступили директорка музею Наталія Йова, в.о. начальника управління культури і інформаційної політики міської ради Ольга Борисенко, директорка Ржищівського археолого-краєзнавчого музею Людмила Карпенко, творча наставниця Олена Гур'єва, художник Андрій Кулагін. Були присутні учні, друзі Людмили Степанян,  просто поціновувачі мистецтва, журналісти.

Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх