Виставка "Вишите слово Кобзаря"

Опубліковано 12.12.2014 о 10:00 | Переглядів: 501

11 грудня у Бориспільському державному історичному музеї відбулося відкриття виставки творчих робіт Івана Рябчука «Вишите слово Кобзаря». Іван Рябчук – майстер з Ірпеня, відомий тим, що вишиває на полотні поезії Тараса Шевченка.

Для бориспільської громади це не перше знайомство з творчістю майстра-вишивальника: роком раніше він брав участь в обласному заході до 200-річчя Тараса Шевченка у міському Будинку культури. Це був один з перших заходів Року Тараса Шевченка у Борисполі. А, можливо, останнім, стане виставка «Вишите слово Кобзаря».

Іван Рябчук розповів про свою творчу діяльність – як прийшов до вишивання Шевченкових поезій, які особливості цієї роботи та яке значення мають ці поезії для нього і для людства загалом. Про майстра і його творчість розповідали також старший науковий працівник музею Тетяна Гойда та спеціаліст Київського обласного центру народної творчості Ніна Михайлишин.

Того дня Шевченкові поезії не лише були відображені на виставці, а й лунали у виконанні учнів Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»» Тані Петренко та Марійки Михайлової, а учениця Бориспільської музичної школи Вікторія Олексієнко порадувала присутніх грою на бандурі. А наприкінці заходу всі разом заспівали «Реве та стогне…». 

Схожі публікації


Коментарі до публікації

Наверх