Вітаю Вас Гість
Середа
22.01.2020
16:59

ми у соцмережах

Меню сайту
Борисполю - 1000
Декомунізація
календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
ПАРТНЕРИ
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Приєднуйся
Протокол № 3
 
засідання топонімічної комісії при Бориспільській міській раді
 
м. Бориспіль                                                                                         13.10.2014 р.
 
Присутні: 7 осіб
 
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
  1. Про клопотання голови Народної ради Бориспільщини В. Шаповала щодо перейменування провулку Бабкіна у м. Борисполі
  2. Про клопотання настоятеля та релігійної громади храму Святих рівноапостольних Володимира та Ольги щодо використання при найменуванні вулиць у місті Борисполі таких назв: вул. Михайла Вербицького, вул. Андрея Шептицького, вул. Йосипа Сліпого.
 
СЛУХАЛИ:
Т. Петруша повідомила, що до Бориспільського міськвиконкому надійшов лист від голови Народної ради Бориспільщини В. Шаповала щодо перейменування провулку Бабкіна у м. Борисполі (лист № 12-20-3856 від 30.09.2014 р.). Автор листа пропонує винести на розгляд сесії міської ради питання щодо заміни назви «Провулок Бабкіна». Пропонована натомість назва – «Провулок Сергія Камінського».
 
ВИСТУПИЛИ:
Н. Йова виступила категорично проти такої постановки питання,аргументовано довела, що М. Бабкін, іменем якого названо провулок, заслуговує на пошанування. Це підтримали Т. Гойда, Л. Пасенко, Ж. Кручиніна, наголосивши на тому, що автор звернення не володіє інформацією з цього питання. Військовий льотчик, командир екіпажу літака, Герой Радянського Союзу М. Бабкін, який жив і працював у Борисполі, загинув при випробуванні нового літака. Тому рішення про увіковічення пам’яті Героя в назві вулиці (й провулку) цілком логічне й правомірне.
Натомість ім’я Сергія Камінського, який також заслуговує на пошанування, вже внесено до списку назв, рекомендованих топонімічною комісією для називання вулиць, зокрема, у військовому містечку (додаток 3 до протоколу засідання топонімічної комісії від 08.07.2014 р.)
 
ВИРІШИЛИ:
Топонімічна комісія не узгоджує клопотання В. Шаповала.
 
 
 
 
  1. СЛУХАЛИ:
Т. Петруша зачитала звернення релігійної громади храму Святих рівноапостольних Володимира та Ольги (УГКЦ) про доцільність використання при називанні вулиць міста Борисполя таких назв: вул. Михайла Вербицького, вул. Андрея Шептицького, вул. Йосипа Сліпого.
 
ВИСТУПИЛИ:
Л. Пасенко наголосила на важливості порушеного питання, необхідності дослухатися до думки громади міста. Всі діячі, імена яких згадуються у зверненні, зробили вагомий внесок у розбудову Незалежної української держави і дійсно заслуговують на визнання й пошанування.
Н. Йова нагадала, що згідно з критеріями увічнення тих чи інших діячів, що розроблені топонімічною комісією, усі вказані діячі мають право бути увічненими у назвах вулиць та провулків міста.
Т. Гойда повідомила, що ім’я М. Вербицького вже присвоєно одній з вулиць міста.
 
ВИРІШИЛИ:
Внести до списку пропонованих для увічнення у назвах міста імен Андрея Шептицького та Йосипа Сліпого.
 
 
 
Заступник голови комісії                                                                  Пасенко Л.В.
 
Секретар                                                                                               Гойда Т.М.