Вітаю Вас Гість
Понеділок
23.10.2017
22:30

ми у соцмережах

Меню сайту
Борисполю - 1000
Декомунізація
календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук
ПАРТНЕРИ
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Приєднуйся
Діалог з владою
  Запрошуємо до бібліотеки

для спілкування з міським головою

Щосереди з 10.00 до 12.00 громадяни міста
можуть звертатися до Бориспільського
міського голови за допомогою Skype.

Адреса бібліотеки:
м. Бориспіль
вул. Червоноармійська,6
тел.6-10-24
Додаток 1
до протоколу засідання топонімічної комісії
від 08.06.2015 р. №2
 
Список назв вулиць міста Борисполя,
які потребують заміни та пропоновані варіанти назв

 
 
Стара назва Нова назва
1 Арсенальна Миколи Калмикова
2 Артема Лікаря Бахницького
3 Бєлінського Антона Калити
4 Будьонного Івана Черпака
5 Ватутіна Старокиївська
6 Воровського Гришенська
7 Ворошилова Гетьмана Виговського
8 Горького Володимира Момота
9 Дзержинського Бежівка
10 Димітрова Івана Пулюя
11 Енгельса Михайла Каргера
12 Жукова Миколи Березового
13 Петра Запорожця Ганни Каленченко
14 Калініна Віри Онацької
15 Кірова Ганни Берло
16 Комуністична Данила Амеліна
17 З. Космодем’янської Павла Алеппського
18 Комінтерну Пантелеймона Куліша
19 Комсомольська Георгія Тороповського
20 Котовського Глибоцька
21 Красіна Лихоносівка
22 Куйбишева Катерини Бранки
23 Ленінградська Соборна
24 Ленін. Комсомолу Федора Яновського
25 П. Лумумби Василя Лукашевича
26 Р. Люксембург Бориса Гмирі
27 Мануїльського Бандуристів
28 К. Маркса Голубівка
29 П. Морозова Академіка Глушка
30 Московська Андрія Шульги
31 О. Невського Северина Наливайка
32 Орджонікідзе Шолом-Алейхема
33 Панфілова Симона Петлюри
34 Пархоменка Бориса Мамайсура
35 Петровського Сергія Камінського
36 Примакова Василя Швеця
 
37 Степана Разіна Байди-Вишневецького
38 Героїв Революції Тараса Трясила
39 Радгоспна Сергія Оврашка
40 Свердлова Бориса Дробинського
41 Суворова Рогозівський Шлях
42 Тельмана Дмитра Бортнянського
43 Тухачевського Сергія Жигалка
44 Урицького Дем’яна Кошмана
45 Фрунзе Сергія Пилипенка
46 Фурманова Павла Дришлюка
47 Кл. Цеткін Олеся Бердника
48 Чапаєва Яцютівка
49 Червоноармійська Козерівка
50 Чубаря Валентина Кочнєва
51 Щорса Павла Полуботка
52 Якіра Ярослава Гашека