Вітаю Вас Гість
Вівторок
13.11.2018
06:48

ми у соцмережах

Меню сайту
Борисполю - 1000
Декомунізація
календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук
ПАРТНЕРИ
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Приєднуйся
Діалог з владою
  Запрошуємо до бібліотеки

для спілкування з міським головою

Щосереди з 10.00 до 12.00 громадяни міста
можуть звертатися до Бориспільського
міського голови за допомогою Skype.

Адреса бібліотеки:
м. Бориспіль
вул. Червоноармійська,6
тел.6-10-24

Рішення Щасливської сільської ради
від 17 грудня 2015 року № 67-3-VIІ
«ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ»

У відповідності до ст. 25, п. 1 ст. 37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», розглянувши депутатське звернення Бовсуновського О.В. щодо перейменування назв вулиць, заслухавши та обговоривши пропозиції депутатів щодо перейменування назв вулиць в селах Щасливе та Проліски,

Щасливська сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Змінити назви (перейменувати):

-       вулицю Ліхачова в с. Щасливе  на провулок  Фестивальний;

-      реорганізувати  вулицю  Павлика Морозова  в с. Проліски шляхом утворення трьох нових вулиць: перша - вулиця Щаслива, друга -  вулиця Соборна, третю назву вулиці - залишити до розгляду на черговій сесії сільської ради.

  1. Виконкому Щасливської сільської ради надати будівлям, спорудам нові адреси. Вважати вулицю Ліхачова в селі Щасливе такою, що більше не існує.
  2. Реорганізувати вулицю Павлика Морозова в с. Проліски шляхом утворення нових вулиць "Щаслива», «Соборна» .
  3. Вважати частину вулиці Павлика Морозова в селі Проліски такою, що більше не існує.
  4. Зміну картографічних матеріалів і реєстраційних документів на об’єкти нерухомого майна підприємствам, установам і організаціям, які знаходяться на цих вулицях, а також мешканцям, які проживають на цих вулицях, провести за необхідністю.
  5. КП ЖКК «Щасливський» здійснити заходи щодо демонтажу покажчиків назв частини вулиці Павлика Морозова в с. Проліски, придбання та монтажу покажчиків назв вулиць Щаслива, Соборна.
  6. КП ЖКК «Щасливський» здійснити заходи щодо демонтажу покажчиків назв вулиці Ліхачова  в с. Щасливе, придбання та монтажу покажчиків назв провулок Фестивальний.

8.     Виконавчому комітету Щасливської сільської ради  повідомити відділ реєстру виборців Бориспільської РДА та Київську обласну філію ДП "Інформаційний центр" Міністерства Юстиції України про зміну назви (перейменування) вулиці Ліхачова на провулок Фестивальний  у селі Щасливому, частини вулиці Павлика Морозова на вулицю Щасливу, Соборну в селі Проліски. 

9.        Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань дотримання законності, правопорядку та депутатської етики. 

 Сільський голова                                                                  М. Ф. Шмаюн

Документ опубліковано: сайт сільської ради.