Вітаю Вас Гість
Понеділок
20.05.2019
12:26

ми у соцмережах

Меню сайту
Борисполю - 1000
Декомунізація
календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
ПАРТНЕРИ
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Приєднуйся
Діалог з владою
  Запрошуємо до бібліотеки

для спілкування з міським головою

Щосереди з 10.00 до 12.00 громадяни міста
можуть звертатися до Бориспільського
міського голови за допомогою Skype.

Адреса бібліотеки:
м. Бориспіль
вул. Червоноармійська,6
тел.6-10-24
Рішення Щасливської сільської ради
від 08 квітня 2014 року

Про розгляд звернення Бовсуновського О.В. щодо перейменування назв вулиць

У відповідності до ст. 25, п. 1 ст. 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», розглянувши депутатське звернення Бовсуновського О.В. щодо перейменування назв вулиць, з метою увічнення пам'яті українських діячів та подій, що відбулися в Україні, а також впорядкування адрес будинків, заслухавши та обговоривши пропозиції депутатів щодо перейменування назв вулиць в селах Щасливе та Проліски,

Щасливська сільська Рада ВИРІШИЛА:

1. Змінити назви (перейменувати) вулицю Леніна на вулицю Героїв Майдану, вулицю Радянська на вулицю Єдності України y селі Щасливе; вулицю Маяковського на вулицю Княгині Ольги в с. Проліски.

2. Зміну картографічних матеріалів і реєстраційних документів на об'єкти нерухомого майна підприємствам, установам і організаціям, які знаходяться на цих вулицях, а також мешканцям, які проживають на цих вулицях, провести за необхідністю.

З. КП ЖКК «Щасливський» здійснити заходи щодо демонтажу покажчиків назв вулиць Леніна, Радянської, Маяковського, придбання та монтажу покажчиків назв вулиць Героїв Майдану, Єдності України, Княгині Ольги.

4. Змінити (впорядкувати) нумерацію будинків по вул. Леніна (Героїв Майдану), згідно додатку 1 до рішення.

5. Виконавчому комітету Щасливської сільської ради повідомити відділ реєстру виборців Бориспільської РДА та Київську обласну філію ДП "Інформаційний центр" Міністерства Юстиції України про зміну назви (перейменування) вулиці Леніна на вулицю Героїв Майдану, вулиці Радянської на вулицю Єдності України y селі Щасливому, вулиці Маяковського на вулицю Княгині Ольги y селі Проліски.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання законності, правопорядку та депутатської етики.
 
Сільський голова                                                                  М. Ф. Шмаюн

Документ опубліковано: сайт села Щасливе